Sun Angel SPECTRA vyrieši problém s nedostatkom vitamínu D

Po novinke Lightvision Spectra uviedla spoločnosť Ergoline na trh ďaľšie jedinečné solárium v tejto triede – Sun Angel Spectra. Vďaka svojej inovatívnej technológii sa stalo jediným svojho druhu na svete. Viete v čom spočíva jeho výnimočnosť?

 SPÁLENIE JE MINULOSŤOU

Častým problémom pri opaľovaní v soláriu je existujúce riziko spálenia pokožky, kvôli vysokej dávke UV žiarenia . V hybridnom soláriu Sun Angel Spectra sa vám to nestane. Integrovaný senzor kože totiž dokáže odmerať, aké množstvo UV žiarenia je pre vašu pokožku optimálne. Inštitút skúmajúci fyziológiu kože potvrdil  vysokú presnosť tohto merania. Individuálna UV citlivosť je meraná na čele a najsvetlejšej časti tela. Analýza stavu pokožky trvá menej ako desať sekúnd. Vďaka nej bude vaša pokožka chránená pred spálením.

CHÝBA VÁM VITAMÍN D?

Využite solárium! Kvôli nedostatku slnečného žiarenia v zime trpí množstvo ľudí poklesom hladiny vitamínu D. Následkom je znížená imunita a sklon k depresii. S riešením tohto problému prichádza inovatívna technológia prístroja Sun Angel Spectra. Jej účinnosť bola potvrdená známym nemeckým výskumným ústavom, ktorý urobil štúdiu týkajúcu sa prítomnosti vitamínu D u vybraných jedincov. Na začiatku štúdie bola priemerná hladina vitamínu D3 u 90 náhodne vybraných testovaných jedincov približne 14 ng / ml, čo je výrazne pod odporúčanou hladinou vitamínu D. Po štyroch týždňoch používania Sun Angel, sa hladina vitamínu D u väčšiny užívateľov z testovacej skupiny takmer zdvojnásobila. V tom istom období sa nízka počiatočná hodnota medzi testovanými, ktorí nevyužívali Sun Angel, ešte znížila.

4 PROGRAMY = 4 TYPY OPÁLENIA

Okrem uvedených dvoch prevratných technológií ponúka táto novinka možnosť výberu zo 4 svetelných programov , podľa toho, aký typ a intenzitu opálenia požaduje konkrétny zákazník. Pure Beauty je program bez UV žiarenia, ktorý zabezpečí intenzívnu a účinnú starostlivosť o pleť, pričom prispieva aj k zachovaniu dobrej nálady počas zimného obdobia. Vitamín D Sunshine využíva výhody biopozitívneho slnečného žiarenia a je vhodný pre ľudí, ktorí preferujú iba mierne opálenie. Program Styling Sunshine si obľúbia ľudia, ktorí chcú vidieť okamžité výsledky už po prvej návšteve solária. Výsledkom opaľovania s programom Beauty Sunshine je odtieň, ktorý môžte získať opaľovaním počas slnečného letného dňa.
Zariadenie je tiež vybavené patentovaným operačným systémom E.V.A. ktorý umožňuje jeho ovládanie pomocou hlasu.

KANDIDÁT NA VÍŤAZSTVO

Toto výnimočné solárium , certifikované nemeckou zdravotníckou sieťou Medical Active, je so svojou inovatívnou technológiou aktuálne nominované na cenu FIBO Innovation & Trend 2020 v kategórii Životný štýl, Life Balance and Wellness. Cena za inovácie FIBO je najdôležitejším európskym ocenením pre fitness, wellness a zdravotníctvo. Preto stojí za to ho vyskúšať!

error:

máte záujem o solárium ?

MÁTE ZÁUJEM O NAŠE SLUŽBY ?