Kozmetika do solária

Body Butter, Devoted Creations a Ed Hardy Tanovations

Výber z viac ako 16 druhov produktov

Predstavujeme vám novinku v našom portfóliu Ergoline – Solárnu kozmetiku Body Butter, ktorú tvorí rad opaľovacích prípravkov s jedinečným zložením. Telové mlieka a produkty Body Butter obsahujú vyvážený pomer exotických olejov a eseciálnych vitamínov, sú jemné,  jednoducho sa nanášaju, výborne sa vstrebávajú, čoho výsledkom je krásne tmavé opálenie a žiarivá zdravá pleť.  Prezrite si celý rad našich 16 produktov Body Butter a vyberte si podľa typu vašej pokožky ten najideálnejší.

Viac informácií o značke Body Butter alebo prejdite na náš e-shop

 

Výber z viac ako 39 druhov produktov

Solárna kozmetika prináša vysoko kvalitné prípravky na opaľovanie a starostlivosť o pokožku, s prihliadnutím na individuálne potreby súčasnej klientely.  Ako výhradný dovozca kozmetiky Devoted Creations vám ponúkame hydratačné krémy, ktoré prinášajú pocit osvieženia a oživia pokožku po zdravom, primeranom opaľovaní v soláriu. Všetky produktové rady a výrobky na starostlivosť o pokožku obsahujú urýchľovače opálenia, ktoré stimulujú tvorbu pigmentu a vo všetkých produktoch sú obsiahnuté zložky, ktoré poskytujú ochranu tetovania proti vyblednutiu. Tieto urýchľovače zaručujú, že proces opaľovania sa začne po 3-4 minútach. V tejto rade si môžete vybrať z 39 produktov,  od krémov, ktoré ochránia farbu a lesk vašich tetovaní po vysoko kvalitné urýchľovače opálenia s DHA a prírodnými bronzermi.

Základom tejto vysoko kvalitnej solárnej kozmetiky sú špeciálne -pre potreby pokožky počas opaľovania namiešané- receptúry, ako aj starostlivo vybrané koncentrácie účinných látok.

Výber z viac ako 25 druhov produktov

Zhnednutie bez následkov – to bolo motto priekopníkov opaľovania. Kvalitná solárna kozmetika, ako doplnok opaľovania, by toto želanie mala plniť. Aby malo opaľovanie dlhodobo pozitívny efekt, musí pozostávať z kombinácie opaľovania a starostlivosti o pleť. Kvalitná kozmetika Tanovations, to po všetkých stránkach spĺňa. Výrobca Ed Hardy Tanovations spojil klenoty ochranných a regeneračných látok pre našu pokožku.

Dezinfekčné prostriedky aj stojany

Dezinfekcia plôch, kože a vzduchu sa stala nutnou súčasťou interiérových prevádzok. Ponúkame vám jedinečnú dezinfekciu Desclean, účinnú proti baktériám, kvasinkám, hubám a virusom (testovaný na HEP-B vírusy, HIV-vírusy a Rotavíry). Pri používaní nezanechává na čistených predmetoch žiadne šmuhy a má veľmi príjemnú citrusovú vôňu, ktorá osvieži vaše priestory. 

Veľkoobchod solárnej kozmetiky

Staňte sa našim partnerom a nakupujte solárnu kozmetiku  Tanovations, Body Butter a Devoted Creations za veľkoobchodné ceny. Zaregistrujte sa v našom e-shope a pridelíme vám veľkoobchodné zľavy.

Registrovať sa môžete TU.

Ergoline kozmetika

Novinky zo sveta solárnej kozmetiky

Solárna kozmetika | Kozmetika do solária

Solárna kozmetika Ed Hardy Tanovations

Úvod Solárna kozmetika Ed Hardy Tanovations Novinka! Nový rad solárnej kozmetiky Ed Hardy Tanovations nájdete v našom e-shope. Zhnednutie bez následkov – to

Ergoline Slnko a vitamín D

Koľko slnka potrebujeme

Úvod Koľko slnka potrebujeme Koľko slnka potrebujemeSo slnkom je to ako s inými vecami v živote: rozhodujúca je dávka- intenzita! Pri nízkej- primeranej

error:

MÁTE ZÁUJEM O NAŠE SLUŽBY ?

máte záujem o solárium ?