Kozmetika do solária

Devoted Creations a Tannymaxx

Výber z viac ako 39 druhov produktov

Solárna kozmetika prináša vysoko kvalitné prípravky na opaľovanie a starostlivosť o pokožku, s prihliadnutím na individuálne potreby súčasnej klientely.  Ako výhradný dovozca kozmetiky Devoted Creations vám ponúkame hydratačné krémy, ktoré prinášajú pocit osvieženia a oživia pokožku po zdravom, primeranom opaľovaní v soláriu. Všetky produktové rady a výrobky na starostlivosť o pokožku obsahujú urýchľovače opálenia, ktoré stimulujú tvorbu pigmentu a vo všetkých produktoch sú obsiahnuté zložky, ktoré poskytujú ochranu tetovania proti vyblednutiu. Tieto urýchľovače zaručujú, že proces opaľovania sa začne po 3-4 minútach. V tejto rade si môžete vybrať z 39 produktov, z ktorých absolútny top je Black Gem, vysoko kvalitný urýchľovač opálenia so 150-násobným DHA bronzerom s prírodnými a kozmetickými bronzermi a anti-age účinkom.

Základom tejto vysoko kvalitnej solárnej kozmetiky sú špeciálne -pre potreby pokožky počas opaľovania namiešané- receptúry, ako aj starostlivo vybrané koncentrácie účinných látok.

Výber z viac ako 44 druhov produktov

Solárna kozmetika Tannymaxx prepožičia telu krásny opálený vzhľad. Produkty Tannymaxx, ktoré pre vás dovážame, vyrába nemecká spoločnosť Body Cosmetics, ktorá je priekopníkom na trhu v oblasti solárnej kozmetiky. Solárna kozmetika Tannymaxx je vyrobená z kvalitných surovín rastlinného pôvodu a všetky prípravky sú dermatologicky testované. Z našich 44 produktov si určite vyberiete ten najvhodnejší pre vás.

Dezinfekčné prostriedky aj stojany

Dezinfekcia plôch, kože a vzduchu sa stala nutnou súčasťou interiérových prevádzok. Ponúkame vám jedinečnú dezinfekciu SOLARFIX, ktorá je na báze soli  a teda je šetrnejšia k pokožke a nevysúša ju tak ako alkoholové dezinfekcie. Dezinfekcia je vhodná na plochy aj na pokožku rúk. 

Veľkoobchod solárnej kozmetiky

Staňte sa našim partnerom a nakupujte solárnu kozmetiku Tannymaxx a Devoted Creations za veľkoobchodné ceny. Zaregistrujte sa v našom e-shope a pridelíme vám veľkoobchodné zľavy.

Registrovať sa môžete TU.

Ergoline kozmetika

Novinky zo sveta solárnej kozmetiky

error:

MÁTE ZÁUJEM O NAŠE SLUŽBY ?

máte záujem o solárium ?