TRUBICE DO SOL├üRI├Ź

Spr├ívny a kvalitn├Ż v├Żber UV trub├şc je ve─żmi d├┤le┼żit├Ż nielen pre spr├ívne fungovanie V├í┼ího sol├íria ale aj pre spokojnos┼ą Va┼íich z├íkazn├şkov.

Na┼ía spolo─Źnos┼ą pon├║ka v├Żmenu UV trub├şc do vertik├ílnych, horizont├ílnych a hybridn├Żch sol├íri├ş nielen zna─Źky Ergoline ale tie┼ż pre ┼íirok├║ ┼ík├ílu typov modelov zna─Źiek

Luxura, Soltron, Color Tan, MegaSun, Lumina, Hapro a GardaSun.

So spr├ívnym v├Żberom trub├şc pre kr├ísne a zdrav├ę op├ílenie porad├şme prev├ídzkovate─żom sol├írnych ┼ít├║di├ş ale tie┼ż majite─żom sol├íri├ş na dom├íce pou┼żitie.

Ako jedin├í firma na Slovensku m├íme akreditovan├ę pracovisko sp├┤sobil├ę vykon├íva┼ą meranie erytem├ílnej intenzity o┼żiarenia v sol├íri├ích pod─ża rozsahu akredita─Źn├ęho osved─Źenia. Sp├┤sobilos┼ą vykon├íva┼ą akreditovan├ę ─Źinnosti nestranne a d├┤verihodne akreditovan├í osoba preukazuje plnen├şm po┼żiadaviek normy ISO/IEC 17025:2017.

Pon├║kame V├ím komplexn├ę slu┼żby pri v├Żmene UV trub├şc od spr├ívneho v├Żberu typu ┼żiari─Źov, recykl├ície star├Żch a┼ż po erytem├ílne meranie toku UV ┼żiarenia s vypracovan├Żm protokolom. Nami pon├║kan├ę UV trubice sp─║┼łaj├║ normu STN EN 60335-2-27.

Ponúkame Vám:

  • poradenstvo pri v├Żbere vhodn├Żch UV trub├şc pod─ża typu sol├íria
  • predaj UV trub├şc pre vertik├ílne, horizont├ílne a┬áhybridn├ę sol├íri├í
  • predaj vysoko-tlakov├Żch vybojok, ┼ípagetiek a┬á┼ítart├ęrov
  • v├Żmenu UV trub├şc a┬árecykl├íciu pou┼żit├Żch
  • erytem├ílne meranie toku UV ┼żiarenia

Na┼ía spolo─Źnos┼ą je pridru┼żen├Żm ─Źlenom Ekolamp Slovakia┬á

Trubice do solária
Ergoline UV lampy
Ergoline UVC lampy
Ergoline das original

Sme v├Żhradn├Żm dovozcom sol├íri├ş Ergoline pre Slovensk├║ republiku. Okrem predaja a servisu zna─Źkov├Żch sol├íri├ş Ergoline v├ím radi pom├┤┼żeme s v├Żmenou trub├şc do v├í┼ího sol├íria. Z├írove┼ł v├ím pon├║kame mo┼żnos┼ą k├║py sol├íria na spl├ítky.┬á V ponuke tie┼ż m├íme ┬árepasovan├ę sol├íri├í Ergoline┬áv 100 % technickom stave, kozmetiku do sol├íria a v┼íetko ─Źo potrebujete k prev├ídzke sol├írneho ┼ít├║dia. Doplnkami z n├í┼ího e-shopu m├┤┼żete spr├şjemni┼ą va┼íim z├íkazn├şkom ─Źas str├íven├Ż vo Va┼íom sol├írnom ┼ít├║diu ÔŁĄ