TRUBICE DO SOLÁRIÍ

Správny a kvalitný výber UV trubíc je veľmi dôležitý nielen pre správne fungovanie Vášho solária ale aj pre spokojnosť Vašich zákazníkov.

Naša spoločnosť ponúka výmenu UV trubíc do vertikálnych, horizontálnych a hybridných solárií nielen značky Ergoline ale tiež pre širokú škálu typov modelov značiek

Luxura, Soltron, Color Tan, MegaSun, Lumina, Hapro a GardaSun.

So správnym výberom trubíc pre krásne a zdravé opálenie poradíme prevádzkovateľom solárnych štúdií ale tiež majiteľom solárií na domáce použitie.

Ako jediná firma na Slovensku máme akreditované pracovisko spôsobilé vykonávať meranie erytemálnej intenzity ožiarenia v soláriách podľa rozsahu akreditačného osvedčenia. Spôsobilosť vykonávať akreditované činnosti nestranne a dôverihodne akreditovaná osoba preukazuje plnením požiadaviek normy ISO/IEC 17025:2017.

Ponúkame Vám komplexné služby pri výmene UV trubíc od správneho výberu typu žiaričov, recyklácie starých až po erytemálne meranie toku UV žiarenia s vypracovaným protokolom. Nami ponúkané UV trubice spĺňajú normu STN EN 60335-2-27.

Ponúkame Vám:

  • poradenstvo pri výbere vhodných UV trubíc podľa typu solária
  • predaj UV trubíc pre vertikálne, horizontálne a hybridné soláriá
  • predaj vysoko-tlakových vybojok, špagetiek a štartérov
  • výmenu UV trubíc a recykláciu použitých
  • erytemálne meranie toku UV žiarenia

Naša spoločnosť je pridruženým členom Ekolamp Slovakia 

Trubice do solária
Ergoline UV lampy
Ergoline UVC lampy
Ergoline das original

Sme výhradným dovozcom solárií Ergoline pre Slovenskú republiku. Okrem predaja a servisu značkových solárií Ergoline vám radi pomôžeme s výmenou trubíc do vášho solária. V ponuke tiež máme repasované solária Ergoline v 100 % technickom stave, kozmetiku do solária a všetko čo potrebujete k prevádzke solárneho štúdia. Doplnkami z nášho e-shopu môžete spríjemniť vašim zákazníkom čas strávený vo Vašom solárnom štúdiu ❤