TRUBICE DO SOL├üRI├Ź

Trubice do sol├íria s├║ podstatnou s├║─Źas┼ąou ka┼żd├ęho sol├íria. Spr├ívny a kvalitn├Ż v├Żber UV trub├şc je ve─żmi d├┤le┼żit├Ż nielen pre spr├ívne fungovanie v├í┼ího sol├íria, ale aj pre spokojnos┼ą va┼íich z├íkazn├şkov. Preto V├ím na┼ía spolo─Źnos┼ą Ergoline pon├║ka len tie najkvalitnej┼íie trubice do sol├íria.┬á

N├í┼í sk├║sen├Ż t├şm technikov pre v├ís zabezpe─Ź├ş v├Żmenu trub├şc do sol├íria. V na┼íej ponuke n├íjdete Ergoline trubice do sol├íria┬á pre┬á vertik├ílne sol├íri├í Ergoline, horizont├ílne sol├íri├í Ergoline , hybridn├ę sol├íri├í┬áErgoline, ale tie┼ż pre ┼íirok├║ ┼ík├ílu sol├íri├ş in├Żch modelov a zna─Źiek ako:

Luxura, Soltron, Color Tan, MegaSun, Lumina, Hapro a GardaSun.

Prev├ídzkovate─żom sol├írnych ┼ít├║di├ş, ako aj majite─żom sol├íri├ş na dom├íce pou┼żitie ochotne porad├şme so spr├ívnym v├Żberom┬átrub├şc do sol├íria pre kr├ísne a zdrav├ę op├ílenie.

Ako jedin├í firma na Slovensku m├íme akreditovan├ę pracovisko sp├┤sobil├ę vykon├íva┼ą meranie erytem├ílnej intenzity o┼żiarenia v sol├íri├ích pod─ża rozsahu akredita─Źn├ęho osved─Źenia. Sp├┤sobilos┼ą vykon├íva┼ą akreditovan├ę ─Źinnosti nestranne a d├┤veryhodne akreditovan├í osoba preukazuje plnen├şm po┼żiadaviek normy ISO/IEC 17025:2017.

Pon├║kame V├ím komplexn├ę slu┼żby pri v├Żmene trub├şc do sol├íria, od spr├ívneho v├Żberu typu ┼żiari─Źov, recykl├ície star├Żch a┼ż po erytem├ílne meranie toku UV ┼żiarenia s vypracovan├Żm protokolom. Nami pon├║kan├ę UV trubice sp─║┼łaj├║ normu STN EN 60335-2-27.

Ponúkame Vám:

  • Ergoline trubice do sol├íria
  • poradenstvo pri v├Żbere vhodn├Żch UV trub├şc pod─ża typu sol├íria
  • predaj UV trub├şc pre vertik├ílne, horizont├ílne a┬áhybridn├ę sol├íri├í
  • predaj vysoko-tlakov├Żch vybojok, ┼ípagetiek a┬á┼ítart├ęrov
  • v├Żmena trub├şc do sol├íria a recykl├ícia pou┼żit├Żch
  • erytem├ílne meranie toku UV ┼żiarenia

 

Na┼ía spolo─Źnos┼ą je pridru┼żen├Żm ─Źlenom Ekolamp Slovakia.┬á┬á

Trubice do solária
Ergoline UV lampy
Ergoline UVC lampy
Ergoline das original
Sme v├Żhradn├Żm dovozcom┬ásol├íri├ş Ergoline┬ápre Slovensk├║ republiku. V na┼íej ponuke n├íjdete┬áhybridn├ę,┬áhorizont├ílne┬áaj┬ávertik├ílne modely sol├íri├ş. Vieme zabezpe─Źi┼ą┬ásol├írium na spl├ítky,┬áservis sol├íri├ş, s┼ąahovanie sol├íri├ş,┬áv├Żmeny trub├şc┬ádo sol├íri├ş, alebo tie┼ż mo┼żnos┼ą zak├║pi┼ą┬árepasovan├ę sol├íri├í Ergoline┬áv 100 % technickom stave. V na┼íom┬áSol├íriu Ergoline Bratislava, m├┤┼żete vidie┼ą a otestova┼ą a┼ż 5 najnov┼í├şch a najpred├ívanej┼í├şch modelov.
Na na┼íom┬áe-shope┬ápon├║kame┬ákozmetiku do sol├íria┬ázna─Źiek┬áBody Butter,┬áDevoted Creations┬áa┬áTannymax┬áale aj v├Żbavu do sol├íri├ş,┬ádezinfekciu alebo ─Ćal┼íie┬ádoplnky.