TRUBICE DO SOLÁRIÍ

Trubice do solária sú nevyhnutnou súčasťou každého solária. Správny výber UV trubíc je veľmi dôležitý, pretože len dostatočne výkonné trubice dokážu zabezpečiť optimálne opálenie. Trubice do solária sa líšia nielen výkonom, ale aj životnosťou. Pri výbere trubíc si preto dajte pozor na  lacné a neznačkové trubice, ktoré strácajú schopnosť opaľovania príliš skoro. Niektoré z nich už po odpracovaní 200 hodín len svietia a neopaľujú!

Spoločnosť Ergoline ponúka len vysokovýkonné UV trubice pre všetky značky solárií. U nás nájdete UV trubice pre  vertikálne soláriá Ergolinehorizontálne soláriá Ergoline , hybridné soláriá Ergoline, ale tiež pre širokú škálu solárií iných modelov a značiek ako:

Luxura Soltron Color Tan MegaSun LuminaHapro • GardaSun

Neviete, aké trubice sú pre vaše solárium najvhodnejšie? Prevádzkovateľom solárnych štúdií, ako aj majiteľom solárií na domáce použitie radi poradíme so správnym výberom trubíc do solária . Napíšte nám prostredníctvom formulára značku a model vášho solária a my vám pomôžeme vybrať ideálne UV trubice pre konkrétny model solária. Nové trubice vám dodáme a odborne nainštalujeme

V rámci komplexných služieb spojených s výmenou trubíc do solária  zabezpečíme následnú recykláciu použitých UV trubíc aj s vystavením potvrdenia  a zrealizujeme erytemálne meranie toku UV žiarenia.
Všetky nami ponúkané UV trubice spĺňajú normu STN EN 60335-2-27.

Naša spoločnosť je zároveň pridruženým členom Ekolamp Slovakia. 

Trubice do solária
NEZABUDNITE uviesť značku a model vášho zariadenia!
Servis solárií

PONÚKAME VÁM:

  • Ergoline trubice do solária
  • Poradenstvo pri výbere vhodných UV trubíc podľa typu solária
  • Predaj UV trubíc pre vertikálne, horizontálnehybridné soláriá
  • Predaj vysoko-tlakových vybojok, špagetiek a štartérov
  • Výmena trubíc do solária a recyklácia použitých
  • Erytemálne meranie toku UV žiarenia
 

Meranie erytemálnej intenzity toku UV žiarenia

Ako jediná firma na Slovensku máme akreditované pracovisko spôsobilé vykonávať meranie erytemalnej intenzity toku UV žiarenia v soláriách s vypracovaním protokolu podľa normy STN EN 60335-2-27.  Toto meranie je zo zákona potrebné realizovať vždy po výmene trubíc v soláriu ako potvrdenie, že  solárium neprekračuje povolené normy žiarenia.

Ponúkame vám možnosť objednať si  toto meranie samostatne, avšak naši stáli zákazníci,  ktorým zabezpečujeme aj dodavku a výmenu trubic, ho získajú za zvýhodnenú cenu. U nás máte navyše záruku dodržania kvality merania od firmy s ISO certifikátom podľa normy ISO/IEC 17025:2017.

Vieme nakonfigurovať UV trubice do všetkých značiek solárií tak, aby spĺňali predpísanú normu a zároveň priniesli maximálny možný výkon.

Servis solárií

Samozrejmosťou našich komplexných služieb je kvalitný servis soláriíSkúsení servisní technici sú vám k dispozícií 7 dní v týždni a  zrealizujú pre vás nielen výmenu trubíc do solária, ale v prípade potreby zabezpečia tiež kompletný záručný aj pozáručný servis solárií, dodanie náhradných dielov pre všetky modely solárií Ergoline, revíziu solária alebo repas vášho zariadenia.   

Skrátka, postaráme sa o to, aby vaše solárium fungovalo vždy na 100% a vaši zákazníci boli spokojní.

Servis solárií
Ergoline UV lampy
Ergoline UVC lampy
Ergoline das original
Sme výhradným dovozcom solárií Ergoline pre Slovenskú republiku. V našej ponuke nájdete hybridnéhorizontálne aj vertikálne modely solárií. Vieme zabezpečiť solárium na splátkyservis solárií, sťahovanie solárií, výmeny trubíc do solárií, alebo tiež možnosť zakúpiť repasované soláriá Ergoline v 100 % technickom stave. V našom Soláriu Ergoline Bratislava, môžete vidieť a otestovať až 5 najnovších a najpredávanejších modelov.
Na našom e-shope ponúkame kozmetiku do solária značiek Body Butter,  Devoted Creations a Ed Hardy Tanovations, ale aj výbavu do solárií, dezinfekciu alebo ďalšie doplnky.
error:

MÁTE ZÁUJEM O NAŠE SLUŽBY ?

máte záujem o solárium ?