Solárium Ergoline Bratislava

sme tu pre vás od 1.9.1999
otvorené denne 9:00-21:00

Opaľovanie v soláriu Prestige 1600

Bohrova 1
851 01 Bratislava
tel: 02/634 52 533

Dvere nášho Solárneho štúdia Ergoline sme otvorili 01.09.1999, okrem opaľovania v špičkových soláriách Ergoline, ponúkame pre komplexnosť služby solárnu kozmetiku značky Tannymaxx a Devoted Creations , nakoľko pokiaľ má mať opaľovanie dlhodobo pozitívny efekt, musí vždy pozostávať z kombinácie opaľovania a starostlivosti o pleť. Okrem klasických normovaných UV trubíc, osadzujeme solária aj, čoraz viac obľúbenými SmartSun trubicami , ktoré prinášajú nový spôsob opaľovania. Je to jedinečná kombinácia červeného svetla a jemného UV žiarenia. Výsledkom je zamatovo jemné a prirodzené opálenie. 

V roku 2016 sme sa presťahovali do novučkých, komfortnejších priestorov na Bohrovu ul.1, kde sme mali možnosť naše služby rozšíriť aj o predaj náramkov z prírodných kamienkov a máme malý, nazvali sme ho “Obchodík” s antibakteriálnym prádlom a úplnou novinkou nádhernými šatami talianskeho výrobcu v BOHO štýle.

Ergoline Slovensko

Prioritou Solárneho štúdia Egoline Bratislava zostáva solárne opaľovanie sme vďační, že vám v tejto oblasti môžeme ponúknuť to najlepšie čo naša “brandža” ponúka. Solária špičkovej kvality, lídra v oblasti solárneho opaľovania zn. Ergoline, dlhoročné skúsenoti a našimi službami prispieť k tomu, aby ste spomalili, oddýchli si a zrelaxovali v najkvalitnejších soláriách Ergoline.

Ergoline Slovensko
Ergoline Slovensko
Solárium v štúdiu Ergoline
Štúdio Ergoline
Solárium v štúdiu Ergoline
Ergoline Slovensko

Hybridné opaľovanie

V marci 2018 sme priviezli na Slovensko “vlajkovú loď” spoločnosti Ergoline, solárium Ergoline Prestige 1600 Hybrid Performance LED  a v novembri 2018 vertikálne solárium Ergoline Sunrise 7200 Hybrid Light LED ide o solárium, ktoré kombinuje dve rozličné technológie / dve spektrá svetla.

Solárne štúdio Bratislava

Ceny za opaľovanie​

 • Solárium Ergoline Prestige 1600 Hybrid Performance 1.10€/min

  TOP Deluxe opaľovací komfort - dokonalé opálenie bez kompromisov. 38x200W Trend Advanced,14x200W SmartSun Plus hybridné solárium v plnej výbave - jedinečná kombinácia klasického UV žiarenia a červeného Beauty Light svetla umožňuje mimoriadne krásne a prirodzené opálenie a súčasnú starostlivosť o pleť. Hybridná technológia umožňuje nastaviť osobné nastavenie UV žiarenia od intenzívnej po senzitívnu podľa typu pokožky.

 • Solárium Ergoline Sunrise 7200 Hybrid Light LED 0.95€/min

  Špičková hybridná technológia s výhodami vertikálneho solária. 34 x 200W Trend Advanced + 14 x 200W SmartSun Plus + LED Beauty Light, LED Light SHOW, hybridné vertikálne solárium-kombinácia UV svetla a červeného Beauty Light svetla zaručuje krásne prirodzené opálenie so súčasnou starostlivosť. Hybridná technológia umožňuje nastaviť osobné nastavenie UV žiarenia od intenzívnej po senzitívnu podľa typu pokožky.

 • Solárium Ergoline Prestige 990 Dynamic Power 0.85€/min

  Cena opaľovania za 1 minútu

 • Solárium Ergoline Affininy 880 Dynamic Power 0.80€/min

  Cena opaľovania za 1 minútu

 • Solárium Ergoline Sunrise 480 Turbo Power 0.75€/min

  UV energia v najlepšej forme v priestrannej opalovacej kabíne. Vertikálne solárium s mimoriadne atraktívnym pomerom cena - výkon.

Ceny permanetiek

Ceny permanentiek:

Bohrova 1
851 01 Bratislava
tel: 02/634 52 533

error:

MÁTE ZÁUJEM O NAŠE SLUŽBY ?

máte záujem o solárium ?