Naše služby

Predaj solárií
Servis solárií
Montáž solárií
Solárna kozmetika
Solárne štúdiá

SERVIS SOLÁRIA

Úspešní odborníci v oblasti solárneho opaľovania vedia na čo, je dôležité hľadieť pri výbere vhodného produktu / solária: silné produkty, silné služby, silný koncept a predovšetkým silná značka.

​S investíciou do produktu spoločnosti Ergoline budete nielen profitovať zo spoľahlivosti a dlhovekosti produktov, ale aj z najvyššej akceptácie a spokojnosti zákazníkov.

Predaj solárií, servis solárií, montáže / demontáže a sťahovanie solárií

Jednoducho porovnávajte. S menej, by ste sa nemali uspokojiť

Manipulácia / prevádzka
to je to, čo prináša kvalitu: rozsiahle možnosti nastavenia a dômyselne jednoduché ovládanie. Každé Ergoline solárium je navrhnuté tak, aby sa v pár krokoch dosiahli komponenty dôležité pre servis. Sú použité materiály s jednoduchou údržbou, tak aby uľahčili pracovníkom štúdia upratovanie. Ale aj pre zákazníkov sú všetky funkcie jednoduché, praktické, intuitívne, robia prevádzku solária pohodlnejšiu ako kedykoľvek predtým.

Pohodlie
aby sa opaľovanie stalo wellness zážitkom, majú solária Ergoline veľa komfortných nastavení. Hlavnou, už charakteristickou prednosťou značka Ergoline je ergonomický koncept pre prvotriedne pohodlie pri opaľovaní. Ergonomická akrylová plocha s integrovaným podhlavníkom, Climatronic, Aqua Fresh & Aroma, inovatívne zvukové systémy, možnosť pripojenia MP3 prehrávača, alebo Smartphonu. Teraz exkluzívne v Ergoline – NFC Connect – čistý luxus

Energetická efektivita
elektronické predradníky, efektívne LED osvetlenie,inteligentný chod ventilátora zaručujú,vysokú úsporu energií. Pomocou technológie Eco Tech môžete urobiť aj viac úsporných nastavení. Bez ohľadu na to, ako môžete znížiť výkon UV, tlmiť osvetlenie jednotlivých efektov, alebo dokonca vypnúť systém Climatronic, alebo vykurovanie. Vy rozhodujete o tom, koľko energie chcete ušetriť.

Dizajn
prvotriedny dizajn ako symbióza vzhľadu a funkcie, nadčasovosť , je charakteristické pre Ergoline. Ergoline vytvára nové trendy aj svojimi vzrušujúcimi svetelnými efektami a zachytáva pohľady, upriamuje porornosť na seba. Prostredníctvom LED Interiou Light môžete nastaviť nové akcenty aj v interiéri, pretože silné charizmy sú neodolateľnou pozvánkou na opaľovanie.

UV Performance
zbrusu nová technológia Intelligent Performance – berie do úvahy rozdielne umiestnenie svietidiel na telo a ich výkon jednotlivo prispôsobuje, čím sa dosiahne jednostranná rovnomernosť a až o 30% intenzívnejšie opálenie.

Služby Ergoline

Ergoline je najobľúbenejšia značka solária na svete. Značka s magentovým logom, už viac ako 30 rokov predstavuje najnovšie svetelné technológie, intuitívnu obsluhu a nekompromisnú kvalitu. Kto sa rozhodne pre Ergoline – si automaticky vytvára pevný základ pre úspešné podnikanie. Môže sa spoľahnúť na dlhú životnosť produktu, jeho spoľahlivosť aj pri nepretržitom používaní, marketingovej podpore.

V zmysle vyhlášky MZ SR č.554/2007 Z.z. o podrobnostiach o požiadavkách na zariadenia starostlivosti o ľudské telo, v znení vyhlášky MZ SR č. 75/2014 Z.z., nesmú opaľovacie prístroje s UV žiaričmi vysielať žiarenie s celkovou účinnou ožiarenosťou presahujúcou 0,3 W.m2, posudzovanou podľa krivky spektrálnej erytemálnej účinnosti.

Táto norma je už dlhšie platná v celej EU a myslíme, že pre prevádzkovateľov solárii je výhodné, že maximálnu intenzitu UV žiarenia v soláriách upravuje legislatíva.

Nakoľko máme na Slovensku ešte veľa starších modelov solárií, je potrebné aby prevádzkovatelia takýchto solárií prispôsobili svoje zariadenia spomínanej norme, teda nakonfigurovali starší model solária na novú normu. V niektorých prípadoch je to jednoduché, napr.vymeniť nasledovné náhradné diely : UV trubice, filtre a software v soláriu, v horšom prípade môže byť úprava náročnejšia.

Informujte sa u nás mailom na : info@ergoline.sk , nezabudnite napísať značku a typové označenie solária, rok výroby, výrobné čislo a ak je možne aj fotodokumentáciu o prístroji.

V tvrdej konkurencii prevádzkovateľov solárií platí, že zákazníkom treba ponúknuť žiadaný výkon, to znamená používať žiariče, UV trubice a štartéry s výborným výsledkom opaľovania. Veľa majiteľov solárií sa už presvedčilo, že správny výber UV trubíc hrá v starostlivosti o zákazníkov veľkú úlohu. Je dôležité rozhodnúť sa pre zdroje, ktoré prinášajú zisk.

 

Naša spoločnosť, už viac ako 10 rokov, ponúka zákazníkom TOP kvalitu a s tým je spojený aj výber značky UV trubíc.

Ponúkame produktové rady kvalitných značiek CLEO (Philips), SmartSun, Ergoline od spoločnosti Ergoline, tak aby spĺňali predpísanú EU normu 0,3W/m2.

V ponuke sú 25W, 80W, 100W, 160W, 180W UV trubice, ktoré je možné osadiť do všetkých typov solárií, ktoré sú technologicky pripravené na danú „wattaž“.

Opaľovanie s ponúkanými trubicami je komfortné s maximálne možnými povolenými hodnotami a konštantnou krivkou svietivosti.

Aktuálny cenník UV trubíc, hybridných trubíc, kolagénových trubíc a vysokotlakových žiaričov si Vám zašleme na vyžiadanie mailom, na : info@ergoline.sk , alebo volajte na č. +421 905 501027

Použité trubice odborne zrecyklujeme, naša spoločnosť je pridruženým členom spoločnosti EKOLAMP Slovakia a priestory nášho solárneho štúdia Ergoline na Bohrovej ul.1, Bratislava sú zberným miestom na použité trubice.

V ponuke máme repasované soláriá Ergoline, ktoré sú používané v našom solárnom štúdiu, vo výnimočnom prípade v solárnom štúdiu nášho klienta, soláriá Ergoline, na ktorých všetky servisné intervaly robilo naše servisné oddelenie. Kúpou takéhoto solária garantujeme 100% technický stav, nakoľko solárium bolo pravidelne servisované. Nevykupujeme soláriá od iných prevádzok a preto vieme garantovať 2 – ročnú záruku aj na používané solárium. Repasované soláriá nie sú nikdy staršie ako 5 rokov.

Predaj používaných solárií Ergoline, ktorých technický stav nepoznáme, môžeme zahrnúť do našej ponuky a v prípade záujmu o kúpu, záujemcov nakontaktujeme priamo. Aktuálna ponuka repasovaných solárií.

Informujte sa prosím mailom na info@ergoline.sk

V tomto odkaze nájdete všetko, čo potrebujete k prevádzke solárneho štúdia. Hygienické štítky, dezinfekciu, odličovacie obrúsky, okuliare do solária/ sunnies, labelo a veľa iných doplnkov, ktorými spríjemníte vašim zákazníkom čas strávený vo Vašom solárnom štúdiu.

Nazrite do našeho e-shopu – TU

 

Akreditované pracovisko SNASu S-369

 
V zmysle zákona č.355/2007 Z. z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia je každý prevádzkovateľ solárneho štúdia na Slovensku povinný mať ku každému prístroju solária tzv. protokol o meraní, v ktorom sú vykonané merania erytemálne účinnej intenzity UV žiarenia. Spomenuté merania je potrebné vykonať po každej výmene UV trubíc v každom soláriu.

Naša spoločnosť GPJ, spol. s r. o. je od októbra 2016 akreditovaným pracoviskom – Skúšobným laboratóriom SNAS, Osvedčenie č. S- 369 a je spôsobilá vykonávať spomínané meranie , vystavovať Protokoly o meraní, potrebné pre potreby kontroly.

Spôsobilosť vykonávať skúšky nestranne a dôveryhodne laboratórium preukazuje plnením požiadaviek normy ISO/IEC 17025: 2017

Vážení zákazníci, nie je potrebné ohľadom merania kontaktovať RÚVZ a objednávať meranie, ako alternatívu, vám naši akreditovaní kolegovia vykonajú meranie, potrebné pri kúpe nového solária alebo výmene nových UV žiariviek.

Formulár na objednanie merania, si stiahnite TU

Alebo nás kontaktujte na info@ergoline.sk , prípadne +421 905 501 027

error:

MÁTE ZÁUJEM O NAŠE SLUŽBY ?

máte záujem o solárium ?