DEZINFEKCIA SOLÁRIÍ, RÚK, POVRCHOV A MIESTNOSTÍ

DEzinfekcia na ruky a plochy

SOLARFIX CARE

Dokonalá hygiena je základom pevného zdravia. Preto je dezinfekcia solárií aj rúk a plôch taká dôležitá. Spoločnosť JK prináša na trh jedinečný dezinfekčný prostriedok Solarfix Care Concentrate bez obsahu alkoholu, šetrný nielen  k pokožke, ale aj životnému prostrediu. 
Neobsahuje žiadne škodlivé látky, napriek tomu má dostatočný baktericídny, virucídny, fungicídny a sporocídny účinok.
Vďaka Solarfix Care bude povrch vašich solárnych zariadení dokonale čistý a zdravie vašich klientov chránené.

Dezinfekcia Solarfix
Uzavretý germicídny žiarič UVC PURE Steribase 300

Dezinfekcia miestností

GERMICÍDNE ŽIARIČE UVC PURE

Súčasťou prevencie pred šírením infekčných ochorení je okrem dezinfekcie rúk a povrchov aj dezinfekcia vzduchu v miestnostiach. Vírusy aj baktérie sa totiž môžu vo vzduchu prežívať prostredníctvom vydychovaných aerosólov.
Germicídne žiariče UVC PURE s patentovanou technológiou spoločnosti Virobuster usmrtia 99,9% vírusov, baktérií a mikroorganizmov ihneď po uvedení do prevádzky. Ide o účinnú a bezpečnú technológiu, vďaka ktorej je možné zariadenie používať v prítomnosti ľudí. Ideálne zariadenie na dezinfekciu solárnych štúdií.
Doprajte si svieži a bezpečne čistý vzduch vo vašom soláriu!

Naša spoločnosť sa špecializuje na predaj špičkových nemeckých solárií Ergoline na Slovensku. Okrem predaja a servisu solárií vám radi pomôžeme s výmenou trubíc vo vašom soláriu. V našej ponuke nájdete aj bohatý výber solárnej kozmetiky, dezinfekcie pre solária a všetkého čo potrebujete k prevádzke solárneho štúdia. Doplnkami z nášho e-shopu môžete spríjemniť vašim zákazníkom čas strávený u vás.

Ak ešte nemáte solárium a hľadáte ekonomické riešenie v našej ponuke nájdete repasované solária Ergoline v 100 % technickom stave či možnosť kúpy solária na splátky.

error:

MÁTE ZÁUJEM O NAŠE SLUŽBY ?

máte záujem o solárium ?