DEZINFEKCIA SOLÁRIÍ, RÚK, POVRCHOV A MIESTNOSTÍ

DEzinfekcia na plochy

Dezinfekčný roztok Desclean

Dokonalá hygiena je základom pevného zdravia. Preto je dezinfekcia solárií a plôch taká dôležitá. Spoločnosť JK-Licht prináša na trh jedinečný dezinfekčný roztok Desclean, šetrný nielen k pokožke, ale aj životnému prostrediu. 
Neobsahuje žiadne škodlivé látky, napriek tomu je vysoko účinný proti baktériám, hubám, kvasinkám i vírusom typu HEP-B, HIV a Rotavírusom.
Vďaka Desclean bude povrch vašich solárnych zariadení dokonale čistý a zdravie vašich klientov chránené.

Dezinfekcia na solária Desclean
Uzavretý germicídny žiarič UVC PURE Steribase 300

Dezinfekcia miestností

GERMICÍDNE ŽIARIČE UVC PURE

Súčasťou prevencie pred šírením infekčných ochorení je okrem dezinfekcie rúk a povrchov aj dezinfekcia vzduchu v miestnostiach. Vírusy aj baktérie sa totiž môžu vo vzduchu prežívať prostredníctvom vydychovaných aerosólov.
Germicídne žiariče UVC PURE s patentovanou technológiou spoločnosti Virobuster usmrtia 99,9% vírusov, baktérií a mikroorganizmov ihneď po uvedení do prevádzky. Ide o účinnú a bezpečnú technológiu, vďaka ktorej je možné zariadenie používať v prítomnosti ľudí. Ideálne zariadenie na dezinfekciu solárnych štúdií.
Doprajte si svieži a bezpečne čistý vzduch vo vašom soláriu!

Naša spoločnosť sa špecializuje na predaj špičkových nemeckých solárií Ergoline na Slovensku. Okrem predaja a servisu solárií vám radi pomôžeme s výmenou trubíc vo vašom soláriu. V našej ponuke nájdete aj bohatý výber solárnej kozmetiky, dezinfekcie pre solária a všetkého čo potrebujete k prevádzke solárneho štúdia. Doplnkami z nášho e-shopu môžete spríjemniť vašim zákazníkom čas strávený u vás.

Ak ešte nemáte solárium a hľadáte ekonomické riešenie v našej ponuke nájdete repasované solária Ergoline v 100 % technickom stave či možnosť kúpy solária na splátky.

error:

MÁTE ZÁUJEM O NAŠE SLUŽBY ?

máte záujem o solárium ?