PREDAJ SOLÁRIÍ

Ergoline je dodávateľom Nr.1pre profesionálne soláriá a už desaťročia stanovuje štandardy v oblasti solárneho opaľovania.
Naša spoločnosť je oficiálnym partnerom Ergoline , a preto sa špecializuje na predaj solárií tejto značky na Slovensku.

Solária Ergoline sú najviac uznávanou značkou pre majiteľov salónov a najvyhľadávanejšou značkou klientely solárnych štúdií. V prípade, že zvažujete kúpu solária do hotela, relax/fitness centra, alebo solárneho štúdia, je zn. Ergoline správnou voľbou.

V našej ponuke nájdete solária horizontálne, vertikálne, ale aj novinku, solária hybridné. Výber solária do vašej prevádzky závisí od toho aký typ služby chcete svojim klientom ponúknuť, ale aj aké solárium prevádzkuje konkurencia vo vašej blízkosti.

Najobľúbenejšie solária Ergoline majú veľa komfortných nastavení, prvotriedne pohodlie pri opaľovaní, climatronic, arómu počas opaľovania, hlasového sprievodcu, pripojenie MP3 prehrávača a Smartphonu.

Soláriá Ergoline ponúkajú inovatívne UV technológie, exkluzívny dizajn, vynikajúce spracovanie, neustále inovácie na svetovej úrovni – vaše nové solárium Ergoline bude vyhovovať aj tej najnáročnejšej klientele. Pripravte sa na úspech!

Predaj solárií

Predaj solárií +421 905 501 027

Sme výhradným dovozcom solárií Ergoline pre Slovenskú republiku. Okrem predaja a servisu značkových solárií Ergoline vám radi pomôžeme s výmenou trubíc do vášho solária. V ponuke tiež máme repasované solária Ergoline v 100 % technickom stave, kozmetiku do solária a všetko čo potrebujete k prevádzke solárneho štúdia. Doplnkami z nášho e-shopu môžete spríjemniť vašim zákazníkom čas strávený vo Vašom solárnom štúdiu ❤

error:

MÁTE ZÁUJEM O NAŠE SLUŽBY ?

máte záujem o solárium ?