PREDAJ SOLÁRIÍ

Ergoline je dodávateľom Nr.1 pre profesionálne soláriá a už desaťročia stanovuje štandardy v oblasti solárneho opaľovania. 
Naša spoločnosť je oficiálnym partnerom Ergoline , a preto sa špecializuje na predaj solárií tejto značky na Slovensku. Značka Ergoline je súčasťou známej skupiny JK Group, ktorá združuje najznámejšie značky z oblasti životného štýlu. Preto je každé Ergoline solárium zárukou prvotriednej kvality. 

Solária Ergoline sú najviac uznávanou značkou pre majiteľov salónov a najvyhľadávanejšou značkou klientely solárnych štúdií. V prípade, že zvažujete kúpu solária do hotela, relax/fitness centra, alebo solárneho štúdia, je Ergoline solárium správnou voľbou. Zameriavame sa nielen na predaj solárií, ale aj  následný servis solárií.  

V našej ponuke nájdete horizontálne soláriá, vertikálne soláriá, ale aj novinku, hybridné soláriá. Výber solária do vašej prevádzky závisí od toho aký typ služby chcete svojim klientom ponúknuť, ale aj aké solárium prevádzkuje konkurencia vo vašej blízkosti.

Najobľúbenejšie soláriá Ergoline majú veľa komfortných nastavení, prvotriedne pohodlie pri opaľovaní, climatronic, arómu počas opaľovania, hlasového sprievodcu, pripojenie MP3 prehrávača a Smartphonu. Ergoline solárium splní všetky vaše predstavy o dokonalom soláriu. 

Soláriá Ergoline ponúkajú inovatívne UV technológie, exkluzívny dizajn, vynikajúce spracovanie, neustále inovácie na svetovej úrovni – vaše nové  Ergoline solárium bude vyhovovať aj tej najnáročnejšej klientele. Pripravte sa na úspech!

V prípade záujmu o Ergoline solárium nás neváhajte kontaktovať
Ergoline solárium predaj +421 905 501 027

PREDAJ REPASOVANÝCH SOLÁRIÍ ERGOLINE

Okrem predaja nových solárií Ergoline sa naša spoločnosť zaoberá aj predajom repasovaných solárií Ergoline. Ak máte v pláne prevádzkovať solárne štúdio, ale nemáte dostatočný rozpočet na kúpu nového solária, je kúpa repasovaného solária ideálnou voľbou. Zameriavame sa na predaj originálnych repasovaných solárií Ergoline, ktoré boli využívané  v našom solárnom štúdiu, výnimočne v solárnom štúdiu nášho klienta. Máte tak istotu, že repasované solárium je v 100% technickom stave, pravidelne servisované našimi skúsenými technikmi. Na repasované soláriá poskytujeme záruku až 2 roky (podľa modelu). 
V našej aktuálnej ponuke repasovaných solárií nájdete tieto modely:

V prípade záujmu o Ergoline solárium nás kontaktujte, radi vám poradíme. Repasované soláriá Ergoline predaj +421 905 501 027

Repasované solárium Ergoline Prestige 990S Dynamic Power
NOVINKY

Najvýhodnejšia ponuka repasovaných solárií

Najvýhodnejšia ponuka repasovaných solárií Ak vlastníte solárne štúdio, určite vás poteší, že kúpou repasovaného solária môžete výrazne ušetriť svoje finančné prostriedky. Samozrejme, len za predpokladu, …

Read More →
Repasované solárium Ergoline
NOVINKY

Kupujete používané solárium? Na toto si dajte pozor!

Kupujete používané solárium? Na toto si dajte pozor! Chystáte sa prevádzkovať solárne štúdio, ale ceny nových solárií výrazne prevyšujú váš finančný rozpočet? Jednou z možností ako …

Read More →

Predaj solárií +421 905 501 027

Sme výhradným dovozcom solárií Ergoline pre Slovenskú republiku. V našej ponuke nájdete hybridnéhorizontálne aj vertikálne modely solárií. Vieme zabezpečiť solárium na splátkyservis solárií, sťahovanie solárií, výmeny trubíc do solárií, alebo tiež možnosť zakúpiť repasované soláriá Ergoline v 100 % technickom stave. V našom Soláriu Ergoline Bratislava, môžete vidieť a otestovať až 5 najnovších a najpredávanejších modelov.
Na našom e-shope ponúkame kozmetiku do solária značiek Body ButterDevoted Creations a Tannymax ale aj výbavu do solárií, dezinfekciu alebo ďalšie doplnky.
error:

máte záujem o solárium ?

MÁTE ZÁUJEM O NAŠE SLUŽBY ?