Bronze Have More Fun - krém do solária pre nádherne opálenú pokožku

Vedeli ste, že krásne hnedá a hebká pokožka po opaľovaní v soláriu nie je samozrejmosťou? Taká bude len vtedy, ak počas opaľovania použijete vhodnú solárnu kozmetiku.

Medzi novinkami v solárnej kozmetike pre rok 2020 vám predstavujeme jedinečný hydratačný krém do solária s broznerom Bronze Have More Fun z rady Devoted Creations  s príjemnou kokosovou vôňou.
Jeho použitím urýchlite proces zhnednutia,  zatiaľ čo vaša pokožka zostane dokonale hydratovaná. Vďaka intenzívnej kombinácii DHA, prírodných a kozmetických bronzerov bude hnedé opálenie okamžite viditeľné.

DC Glamour Collection
DC Glamour Collection

Tento kvalitný krém na opaľovanie do solária obsahuje komplex zložiek, ktoré vašu pokožku vyživia a ochránia:
Bobule Camu-Camu zvyšujú tvorbu kolagénu a zabezpečia regeneráciu poškodených buniek, zatiaľ čo včelí vosk poskytne pokožke ďaľšie ošetrenie.
Hamamelis má protizápalové účinky a  postará sa tiež o redukciu rozšírených pórov. Vaša pleť tak bude pôsobiť krajšie a zdravšie.
O redukciu pigmentových škvŕn sa postará špeciálna antioxidačná zmes s názvom Phloritan.

Ak si nie ste istý, či bude krém vašej pokožke vyhovovať, odporúčame vyskúšať 15ml balenie. V prípade spokojnosti bude 250ml balenie pre vás jednoznačne výhodnejšou voľbou.

Podporte výsledný efekt opálenia na maximum výberom kvalitnej solárnej kozmetiky.
 
error:

MÁTE ZÁUJEM O NAŠE SLUŽBY ?

máte záujem o solárium ?