Prečo používať solárnu kozmetiku v soláriu?

Vysnívané opálenie spočíva v dôkladnej starostlivosti o pleť, nielen počas opaľovania na slnku ale aj v soláriu. Pokiaľ má mať dlhodobo pozitivny efekt, musí vždy pozostávať z kombinácie opaľovania a starostlivosti o pleť pred samotným opaľovaním, ale aj po ňom. Dlhodobé a prirodzené opálenie udržíte používaním kvalitnej kozmetiky do solária.

Výhody solárnej kozmetiky

Vďaka solárnej kozmetike bude vaše opálenie dlhotrvajúce a intenzívnejšie. Používaním kozmetiky počas opaľovania v soláriu zabránite starnutiu pokožky a udržíte si ju pružnú a jemnú. Solárna kozmetika pri opaľovaní pokožku chráni pred žiarením, posilňuje regeneračnú schopnosť kože  a znižuje riziká UV- žiarenia. Na rozdiel od slnečnej kozmetiky, ktorej hlavným cieľom je umožniť dlhší pobyt na slnku bez akýchkoľvek trvalých následkov, solárna kozmetika sa snaží proces zhnednutia urýchliť a zintenzívniť a to veľmi šetrnými prípravkami.  Dôležité je teda aby ste rozlišovali  krémy určené na opaľovanie na slnku a krémy do solária.

Solárna kozmetika | Kozmetika do solária

Ako si vybrať správny krém do solária?

Bežné krémy sú vhodné len čiastočne, pretože nezohľadňujú všetky osobitosti stresovanej pokožky a tým  nezabezpečujú dostatočný ukľudňujúci a liečivý účinok, tak ako kvalitná kozmetika do solária, ktorá je špeciálne vyvinutá na opaľovanie v soláriách. Pred, počas a po opaľovaní má byť koži zabezpečený prísun všetkých látok, ktoré počas opaľovania stráca a preto aj krémy do solárií musia mať vyvážené opaľovacie účinky – napr. bronzery pre zvýšenie opaľovacieho efektu, rôzne regeneračné a ošetrujúce látky, zložky, ktoré zmierňujú prejavy starnutia pokožky a stimulujú tvorbu kolagénu i látky, ktoré eliminujú zápach. 

Ako si vybrať vhodný krém so solária si môžete prečítať v našom článku – Luxusná starostlivosť počas opaľovania v soláriu

Kvalitná kozmetika do solária = vysnívaný efekt

Produkty modernej solárnej kozmetiky s individuálne namiešanými účinnými látkami z takmer výlučne prírodných materiálov nemajú prakticky žiadne vedľajšie účinky a nežiaduce následky. Každý produkt solárnej kozmetiky je vytvorený pre každý typ pokožky. Pre ľudí so svetlou alebo neopálenou pokožkou sú vhodnejšie krémy do solária bez bronzeru a pridania akýchkoľvek ďalších činidiel. Rôzne typy krémov, ktoré zosiľňujú výsledok opaľovania vďaka exkluzívnym aktívnym látkam a zaisťujú prirodzené a dlhotrvajúce opálenie. Pre tmavši typ pokožky alebo už mierne opálenie sa používajú krémy, ktoré urýchľujú efekt a poskytujú okamžitý viditeľný výsledok vďaka aktívnym zložkám DHA a zložke Delayed Bronzers, ktorá Vám prinesie dlhotrvajúce opálenie.

Solárna kozmetika | Kozmetika do solária
Solárna kozmetika | Kozmetika do solária
Solárna kozmetika | Kozmetika do solária
Solárna kozmetika | Kozmetika do solária

Opálenie je zložitý proces, ktorý nie je dobré uponáhľať. Preto je dôležité aby ste sa o svoju pokožku starali dôkladne pri každom opaľovaní v soláriu. A nielen pred samotným vstupom do solária, ale aj po ňom. Krémy po opaľovaní, nielenže dodávajú samotnej pokožke hydratačné a regeneračné vlastnosti ale aj podporujú tvorbu zdravých kožných buniek.

Doprajte si oddych v modernom solárnom štúdiu Ergoline a odneste si domov dokonalý zážitok z opaľovania. 

Doprajte si kvalitu, ktorú oceníte

error:

MÁTE ZÁUJEM O NAŠE SLUŽBY ?

máte záujem o solárium ?