Lightvision Spectra - novinka v starostlivosti o pleť

Spoločnosť Ergoline nedávno predstavila novinku medzi hybridnými soláriami. Nová Lightvision Spectra zabezpečí vďaka inovatívnej svetelnej technológii  jedinečný opaľovací zážitok s dôrazom na starostlivosť o pleť.

Jemnejšie a efektívnejšie opaľovanie než kedykoľvek predtým

Technológia Spectra Led Facial predstavuje novú éru v oblasti technológie svetla, ktorá je certifikovaná nemeckou zdravotníctkou sieťou Medical Active . Bežné vysokotlakové opaľovače tváre generujú UV žiarenie a tiež vysokú dávku infračerveného žiarenia, čo vedie k začervenaniu a napätiu pokožky po opaľovaní. S Ergoline Spectra sa generujú iba požadované svetelné spektrá.  UVA LED diódy so špeciálne vyvinutým  systémom reflektorov produkujú okamžite viditeľné opálenie. Špagetové žiarovky dopĺňajú svetelné spektrum s UVB. Znížený hluk ventilácie, najmä v oblasti tváre, zaisťuje tichšie opaľovanie. To umožňuje, aby bol celkový proces opaľovania v Lightvision Spectra tichší, pokojnejší a ešte viac relaxačný. Optimalizované spektrum svetla robí z opaľovania skutočne príjemný zážitok. LED opaľovač tváre súčasne znižuje spotrebu energie o 90% a má životnosť 20 000 hodín. Opaľovací výkon je vždy konštantný a namiesto červených škvŕn je opálenie na celej tvári rovnomerné.

Relaxujte a rozmaznávajte sa!

Vďaka technológii Beauty Light Complete bude vašu pokožku počas opaľovania rozmaznávať viac ako 200 LED diód a 14 lámp Smartsun. Výsledkom bude žiarivá a zamatová pleť. Systém Personal Sunstyle ponúka možnosť voľby rôznej intenzity opálenia na mieru vďaka jedinému tlačidlu. Pridaný LED opaľovač ramien zapezbečí intenzívne opálenie s dodatočnou starostlivosťou o pleť v oblasti ramien. Súčasťou vybavenia je E.V.A – elektronický hlasový asistent, jedinečný operačný systém, vďaka ktorému môžete prístroj ovládať hlasom a užiť si tak väčší relax.

Lightvision Spectra je kombináciou maximálneho komfortu s luxusom v jednom. Túto špičkovú novinku, ktorú túži vyskúšať každý milovník opaľovania, preto nájdete aj v našej ponuke solárií
error:

MÁTE ZÁUJEM O NAŠE SLUŽBY ?

máte záujem o solárium ?