Kupujete používané solárium? Na toto si dajte pozor!

Chystáte sa prevádzkovať solárne štúdio, ale ceny nových solárií výrazne prevyšujú váš finančný rozpočet? Jednou z možností ako znížiť náklady je kúpa repasovaného solária.

Repasované solárium Ergoline

To však platí iba v prípade, ak si zaobstaráte originálny prístroj overenej značky od osvedčeného dodávateľa. Inak sa vám môže stať, že ušetrené peniaze budete musieť investovať do drahých opráv. Zdanlivo výhodná kúpa sa tak predraží o tísíce EUR. Tak ako sa to stalo jednému z našich zákazníkov.

Výhodná cena nestačí

Klient si v zahraničí zakúpil staršie repasované solárium „v záruke“ za bezkonkurenčnú cenu. Jeho radosť ale netrvala dlho. Predajca mu totiž zamlčal fakt, že zariadenie bolo staršie ako deklaroval, dokonca ani modelová rada nezodpovedala popisu
Ďalší šok nastal po zapojení prístroja do prevádzky. Kvôli nevhodnému zapojeniu komponentov došlo k prepätiu a vybitiu poistiek v celej budove!
Keď už si zákazník myslel, že nič horšie sa nemôže stať, v priebehu nasledujúcich 3 mesiacov sa postupne pokazilo chladenie, tlmivky aj komín chladenia. Ako naši servisní pracovníci neskôr zistili, tento bol už predtým opravovaný z neoriginálnych náhradných dielov.  Po kontaktovaní servisného oddelenia predajcu mu bolo stroho oznámené, že solárium nemôžu prísť opraviť, nakoľko sú vzdialení až 1600 km.
V tomto momente klientovi došla trpezlivosť a obrátil sa s prosbou o pomoc na naše servisné stredisko Ergoline. Tu mu skúsení technici prístroj opravili, vymenili všetky potrebné diely.

Pôvodne „výhodna“ kúpna cena sa tak navýšila o 1 500 EUR! To je skutočne vysoká cena na to, že repasované solárium nespĺňa parametre aké zákazník pri kúpe požadoval.

Záručná doba je dôležitá

Negatívnu skúsenosť s kúpou repasovaného solária od  od neovereného predajcu zažil aj ďalší z našich klientov.  Ako sme zistili, stroj, na ktorý sa mala vzťahovať záruka, bol v skutočnosti starý až 25 rokov! Náhradné diely na takéto zariadenie už nebolo možné zakúpiť, a tak sme museli hľadať iné, vyradené solárium, kvôli čomu sa opravy a servis výrazne predražili.

Aby ste predišli podobným nepríjemnostiam, odporúčame výber repasovaného solária dôkladne zvážiť.  

 

Kúpou repasovaného solária Ergoline máte istotu, že:

  • bolo používané len v našom solárnom štúdiu
  • nebolo odkúpené od iných prevádzok
  • je v 100% stave, pravidelne servisované našimi technikmi
  • záruka na prístroj je 2 roky
  • nikdy nie je staršie ako 5 rokov


Naši zákazníci sa už o ich kvalite presvedčili , a preto sú značke Ergoline dlhodobo verní. Pridáte sa k nim aj vy?

error:

MÁTE ZÁUJEM O NAŠE SLUŽBY ?

máte záujem o solárium ?