Hybridné solária, špička vo svete opaľovania!

Tunel Ergoline Prestige Lightvision

Kombinácia krásneho opálenia, biopozitívnych účinkov, starostlivosť o pokožku a omladzujúci efekt vďaka červenému svetlu ponúkajú moderné hybridné soláriá. Výrobca solárií Ergoline už roky stanovuje najnovšie štandardy v technológiách solárneho opaľovania vďaka vylepšeniu LED diód Hybrid Performance a Beauty Light. Táto jedinečná kombinácia UV žiarenia a červeného svetla poskytuje dlhotrvajúce opálenie so súčasnou starostlivosťou o pleť. Hybridné solárium = relax a luxus na najvyššej úrovni.

Čo je to hybridné solárium

Moderné soláriá disponujú technológiou známou ako Hybrid Performance alebo Hybrid Light. „Hybrid“ znamená, že sa spolu kombinujú dve rôzne technológie – dve rozličné svetelné spektrá. Ultrafialové svetlo (UVA a UVB) a červené svetlo Beauty Light.

UV svetlo vytvára prirodzené opálenie, navyše má biopozitívne účinky, napríklad tvorbu vitamínu D. Červené svetlo Beauty Light pokožku pri opaľovaní vyživuje a ošetruje. Táto unikátna kombinácia UV svetla s Beauty Light sa postará o príjemný pocit na pokožke. Typické pnutie pokožky po opaľovaní sa zredukuje a pokožka je na dotyk mimoriadne jemná. Červené svetlo stimuluje tvorbu kyslíka v pokožke, vďaka tomu je opálenie z hybridného solária obzvlášť prirodzené, krásne a svieže, a to, bez vyššej dávky UV žiarenia.

Červené svetlo omladzuje pokožku

Vekom sa naša prirodzená tvorba kolagénu znižuje a pokožka už nie je tak pevná. Vrátiť čas samozrejme nie je v našich silách, ale pomocou červeného svetla Beauty Light je možné stav pokožky vylepšiť. Červené svetlo preniká do pokožky a stimuluje vlastnú produkciu kolagénu. To má za následok zlepšenie štruktúry pokožky, zníženie výskytu jemných liniek a vrások, pleť je tak viditeľne vyhladená, pružnejšia a bez obrazu unavenej, stresovanej pokožky.

Najlepšie hybridné soláriá na Slovensku

Vysokovýkonné UV trubice, červené svetlo a dokonalé UV žiarenie sú ideálnou kombináciou, ktorá pokožku príjemne naštartuje, pripraví na slnko a zároveň ju aj zvláčni a posilní. Opálenie z hybridného solária je krásne a prirodzené. Spoločnosť Ergoline sa okrem vysokej kvality a neustálych inovácií venuje najmä zákazníkom, vďaka čomu sa stala lídrom na trhu v oblasti solárneho opaľovania.

Solária s hybridnou technológiou

Ako si udržať opálenie čo najdlhšie?

Ak si chcete udržať krásne hnedé opálenie čo najdlhšie a bez následkov, potrebujete posilniť regeneračnú schopnosť kože, spomaliť starnutie kože, udržať pružnosť a jemnosť pokožky. Hybridné solárium je vhodné použiť aj po dovolenke pri mori. Ak ste sa však pri opaľovaní spálili, odporúčame regenerovať pokožku v čisto kolagénových prístrojoch, bez umelého UV žiarenia. Vyberte si kvalitnú kozmetiku, ktorá podporí vlastnú ochrannú funkciu kože, pokožku hydratuje a napomáhať pri regenerácii.

Prídte si vyskúšať kvalitu hybridného solária na ,,vlastnej koži,, do nášho solárneho štúdia Ergoline v Bratislave. V našom solárnom štúdiu v Bratislave nájdete najmodernejšie hybridné solárium Lightvision SPECTRA, vertikálne hybridné solárium Ergoline Sunrise 7200 Hybrid LED a Ergoline Prestige 1600 Hybrid.

Nájdete u nás aj širokú škálu kvalitnej solárnej kozmetiky, ktorá je neodmysliteľnou súčasťou zdravého opaľovania. Náš odborne vyškolený personál s individuálnym prístupom ku každému z vás, vám rád pomôže s výberom i plánom opaľovania podľa typu vašej pokožky.

Doprajte si kvalitu, ktorú oceníte

error:

MÁTE ZÁUJEM O NAŠE SLUŽBY ?

máte záujem o solárium ?