ERGOLINE VITALITY – Elegantné a nadčasové soláriá

Najnovšia produktová rada solárií pre jeseň 2022 Ergoline Vitality je potešením pre všetky zmysly. Jedinečná kombinácia svetelných spektier vytvára dokonalé opálenie s účinnou starostlivosťou o pokožku. Vitality sa vyznačuje špičkovými funkciami, jednoduchou údržbou a nadčasovým dizajnom. Séria Ergoline Vitality je špeciálne prispôsobená technológii Spectra LED, ktorá šetrí energiu, zároveň je však šetrná k pokožke. Ergoline Spectra LED zaručuje bezkonkurenčné výsledky opaľovania a ten najšetrnejší zážitok z opaľovania.

Fusion 50, Hybrid a UV technológie - trio pre dokonalú pokožku

Dokonalý dizajn, moderné technológie a tri modely VITALITY FUSION 50, VITALITY HYBRID a VITALITY UV. Séria Ergoline Vitality je jednoducho rovnako individuálna ako vy.

Vitality Fusion 50

Dokonalé opálenie so starostlivosťou o pokožku

Technológia Fusion po prvý krát kombinuje modré svetlo Activating Light a červené svetlo Beauty Light. Beauty Light podporuje krvný obeh a tým optimalizuje výsledky opaľovania – bez vyššej dávky UV žiarenia, zároveň vyživuje pokožku pri opaľovaní. Pleť po opaľovaní zostane mimoriadne krásna a svieža. S dokonalou interakciou svetelných spektier bude výsledok opaľovania nie len viditeľný, ale aj citeľný.

Ergoline VITALITY FUSION 50

Horizontálne solárium Vitality Fusion je top modelom série Vitality. Interakcia modrých Activating Light LED a červených Beauty Light LED diód zaručuje intenzívne a priamo viditeľné výsledky opaľovania v kombinácií so starostlivosťou o pokožku. Samozrejmosťou Ergoline Vitality Fusion je kompletná výbava všetkými komfortnými funkciami, ktoré zaisťujú dokonalý relax a pastvu pre zmyslyAir Condition Plus, Aqua Fresh & Aroma, Surround Cooling so samostatne ovládateľným 3-zónovým vetraním a NFC Connect.

Solárium VITALITY FUSION 50 je dostupné s dvoma typmi trubíc – Vitality Fusion 50 Blue UV kladie osobitý dôraz na priamo viditeľné opálenie na tele. Ako hybridný variant Vitality Fusion 50 Hybrid sa o pokožku dodatočne starajú trubice smartsun. Zistite viac o soláriu VITALITY FUSION 50

Otvorené solárium Ergoline Vitality Fusion 50
Vitality Fusion 50 | Ergoline Slovensko
Vitality Fusion 50
Vitality Fusion 50 | Ergoline Slovensko

Ergoline VITALITY HYBRID

Solárium VITALITY HYBRID využíva najnovšie UV technológie a Beauty Light diód pre obzvlášť intenzívne a viditeľné opálenie. Vďaka systému Personal Sunstyle si každý zákazník môže zvoliť stupeň intenzity opálenia, od jemného až po intenzívne. Samozrejmosťou solárií VITALITY HYBRID je klimatizácia, Aqua Fresh & Aroma a 3- zónová ventilácia celého tela. Čas strávený v soláriu spríjemní relaxačná hudba, obľúbený playlist či Wireless Charging – bezdrôtové nabíjanie smartfónov.

Solárium Ergoline VITALITY HYBRID je dostupné v dvoch variantoch – Vitality Hybrid 50 alebo kompaktné solárium do menších kabín Vitality Hybrid 46. Zistite viac o soláriu VITALITY HYBRID

Ergoline Vitality Hybrid
Ergoline Vitality Hybrid | Ergoline Slovensko
Ergoline Vitality Hybrid
Ergoline Vitality Hybrid | Ergoline Slovensko

Ergoline VITALITY UV

Najnovšie UV technológie, dokonalý dizajn a mimoriadne atraktívna cena – to je séria solárií Ergoline VITALITY UV. Vďaka špeciálne vyvinutému systému reflektorov umožňujú UVA LED diódy obzvlášť intenzívne a priamo viditeľné opálenie v oblasti tváre a ramien. Kompaktný model VITALITY UV ponúka osviežujúce opálenie s Air Condition Plus a samostatne nastaviteľným priestorovým chladením pre tvár a telo, vrátane ventilácie nôh. Veľkým plusom solária Vitality UV je extra veľký priestor na opaľovanie s Multi –Relax ložnou plochou ( 214 x 90 cm ).

Horizontálne solárium VITALITY UV je dostupné v dvoch variáciách – VITALITY UV 50 so štyrmi opaľovačmi tváre Spectra LED a 50 UV trubicami alebo kompaktný model VITALITY UV 46 s troma opaľovačmi tváre Spectra LED a 46 UV trubicami. Zistite viac o soláriu VITALITY UV

Otvorené solárium Ergoline Vitality UV 50 & Vitality UV 46
Ergoline Vitality UV | Ergoline Slovensko
Ergoline Vitality UV 50 & Vitality UV 46
Ergoline Vitality UV | Ergoline Slovensko

Solária ERGOLINE ponúkajú inovatívne technológie UV, vysoký opaľovací výkon, nadčasový dizajn a vynikajúce spracovanie vďaka čomu uspokoja požiadavky aj najnáročnejšej klientely. Solária Ergoline dokonale dokreslia atmosféru vášho solárneho štúdia a očaria všetkých nadšencov opaľovania, ale aj ľudí, ktorí si doposiaľ o soláriách mysleli, že škodia zdraviu.

Doprajte svojim zákazníkom kvalitu, ktorú ocenia

error:

MÁTE ZÁUJEM O NAŠE SLUŽBY ?

máte záujem o solárium ?