Bezpečná dezinfekcia vzduchu s UVC PURE

Nevyhnutnou súčasťou pre zachovania zdravia je čistý vzduch.  Nie je ho síce vidieť ani cítiť, ale ak je kontaminovaný mikroorganizmami ako sú vírusy, baktérie a plesne, môže nám spôsobiť zdravotné problémy. Ergoline nenecháva nič na náhodu a svoje najnovšie modely solárií vybavil germicídnymi žiaričmi UVC PURE, vďaka ktorým je opaľovanie ešte bezpečnejšie. 

UVC PURE germicídne žiariče

UVC zabíja až 99,9% mikroorganizmov

Vďaka patentovanej technológii spoločnosti Virobuster  dokážu germicídne žiariče UVC PURE zlikvidovať škodlivé mikroorganizmy pomocou  UVC svetla takmer okamžite po uvedení prístroja do prevádzky. Špeciálne UVC svetlo v rozsahu 254 nanometrov blokuje DNA alebo RNA vírusov a mikroorganizmov. Tento blok zabraňuje ďašiemu deleniu buniek a z infekčných  mikroorganizmov sa stávajú neškodné. 

Technológia má svoj pôvod v lekárskom a potravinárskom priemysle, ale s príchodom nových hygienických štandardov sa jej používanie rozšírilo aj do iných typov prevádzok. V súčasnosti sa germicídne žiariče UVC odporúčajú na dezinfekciu priestorov a solárií, dezinfekciu čakární, recepcií, šatní, telocviční, či školiacich miestností. Teda na miestach s nedostatočným vetraním a väčšou koncentráciou ľudí. 

Prístroje UVC PURE sú v ponuke v 3 prevedeniach podľa spôsobu využitia a veľkosti interiéru:

Vyberte si ten najvhodnejší pre vás a vychutnávajte si bezpečný a čistý vzduch. 

 

Technické parametre jednotlivých modelov UVC PURE

Technické parametre UVC Pure
error:

MÁTE ZÁUJEM O NAŠE SLUŽBY ?

máte záujem o solárium ?