Šetrná dezinfekcia na ruky a povrchy Solarfix Care

V poslednom roku sa dezinfekcia stala súčasťou nášho každodenného života. Dezinfikujeme ruky, plochy, miestnosti. Aby bola dezinfekcia nielen účinná, ale aj bezpečná a šetrná, prichádza spoločnosť JK na trh s novinkou SOLARFIX CARE na dezinfekciu rúk a plôch.

Dezinfekcia Solarfix

Bez obsahu škodlivín

Najväčšou prednosťou tohto dezinfekčného prostriedku je, že neobsahuje alkohol, čím chráni vaše ruky pred vysušením.  Navyše v roku 2020 prešiel dermatologickým testom, v ktorom bol ohodnotený ako „veľmi dobrý“.

Nenájdete v ňom však ani ďalšie zdraviu škodlivé látky ako aldehydy, fenoly, či povrchovo aktívne látky. Prípravok je vyrobený na báze pitnej vody v kombinácii s certifikovanou soľou, čím zabezpečuje dostatočný účinok na baktérie, vírusy, plesne a iné mikroorganizmy

Dezinfekčný prípravok Solarfix Care  spĺňa všetky bezpečnostné normy stanovené pre výrobu dezinfekčných prostriedkov. V ponuke ho nájdete  ako koncentrát v 250ml balení, z ktorého získate až 10 litrov dezinfekčného prostriedku.  

Solarfix Care je vhodný nielen na dezinfekciu rúk návštevníkov a zamestnancov solária, ale tiež na čistenie plôch solárií, vďaka čomu sa budú zákazníci cítit bezpečne.

Pre solárne štúdia je tu zároveň možnosť zakúpenia elegantného stojana s dávkovačom, ktorý zabezpečí pohodlnú aplikáciu dezinfekčného prostriedku. 

error:

MÁTE ZÁUJEM O NAŠE SLUŽBY ?

máte záujem o solárium ?