Dezinfekcia Solarfix Care

Dokonalá hygiena pre vaše solárium 

S┬ápr├şchodom nov├Żch hygienick├Żch nariaden├ş prich├ídza na trh jedine─Źn├Ż dezinfek─Źn├Ż┬á prostriedok od spolo─Źnosti JK, odpor├║─Źan├Ż na dezinfekciu sol├írnych zariaden├ş, r├║k a povrchov.

Na rozdiel od in├Żch dezinfek─Źn├Żch prostriedkov neobsahuje alkohol, je ┼íetrn├Ż nielen k┬ápoko┼żke, ale aj k┬á┼żivotn├ęmu prostrediu. Neobsahuje ┼żiadne nebezpe─Źn├ę a┬ázdraviu ┼íkodliv├ę l├ítky ako aldehydy,┬á fenoly, ─Źi povrchovo akt├şvne l├ítky. Napriek tomu m├í dostato─Źn├Ż bakteric├şdny, viruc├şdny, fungic├şdny a┬ásporoc├şdny ├║─Źinok.

V┬ároku 2020 vykonala spolo─Źnos┼ą Dermatest dermatologick├Ż test, v┬áktorom dosiahol dezinfek─Źn├Ż prostriedok Solarfix Care Concentrate v├Żsledok ┬áÔÇ×sehr-gutÔÇť, teda ve─żmi dobr├Ż.

Vysok├í ├║─Źinnos┼ą tohto prostriedku spo─Ź├şva v kombin├ícii pitnej vody s certifikovanou so─żou.
Produkt Solarfix Care vyroben├Ż s membr├ínovou bunkou pre┼íiel vysokou ├║rov┼łou povrchovej dezinfekcie (VAH / DGHM), ├║─Źinn├í l├ítka je virucidn├í v s├║lade s EN14476. ├Ü─Źinnos┼ą bola testovan├í pod─ża normy DIN EN 1276 Ber. 1: 2010, DIN EN 1650: 2013 a DIN EN 13697: 2015.

Dezinfek─Źn├Ż prostriedok obsahuje ├║─Źinn├║ l├ítku schv├ílen├║ v Eur├│pe (CAS ─Ź. 7668-52-9), ktor├í je v Eur├│pe schv├ílen├í do 31.12.2028. Schv├ílenia aplik├ície produktu s├║ PT1 (hygiena ─Źloveka) a PT5 (pitn├í voda), ─Ź├şslo Baua je N-71041. V├Żrobn├ę syst├ęmy a suroviny s├║ v s├║lade s pokynmi uveden├Żmi v ─Źl├ínku 95 nariadenia ECHA o ÔÇ×bioc├şdnych v├ŻrobkochÔÇť. V├Żrobca je ÔÇ×s├║─Źas┼ąou dod├ívate─żsk├ęho re┼ąazca s┼ąa┼żnosti pod─ża ─Źl├ínku 95ÔÇť CBP. V├Żrobok vykazuje miernyÔÇ× z├ípach chl├│ru ÔÇť. Vypl├Żva to zo spracovania chloridu sodn├ęho NaCl (stolov├í so─ż). K produktu sa neprid├íva ┼żiadna kyselina chl├│rova ani podobn├í.

Testovan├í doba ├║─Źinku- 2 min├║ty – 100% redukcia ( ├║─Źinok ), pre DVG. DIN EN 14349: 2012 a DIN EN 1656: 2009.┬á

S┬á250ml f─ża┼íou koncentr├ítu z├şskate 10 litrov hotov├ęho dezinfek─Źn├ęho prostriedku v pomere 1:40.

Navy┼íe, ka┼żd├ęmu sol├írnemu ┼ít├║diu pon├║kame mo┼żnos┼ą zak├║penia a┬ádodania ┼ípeci├ílneho stojanu s┬ád├ívkova─Źom, v─Ćaka ktor├ęmu bude aplik├ícia dezinfek─Źn├ęho prostriedku pre va┼íich klientov e┼íte pohodlnej┼íia a hygienickej┼íia.

error:

M├üTE Z├üUJEM O NA┼áE SLU┼ŻBY ?

máte záujem o solárium ?